الان یه چندروز میشه که معده درد گرفتم که داره منو ب*گا میده.

درد وحشتناکیهچند شب پیش ازبس میزان دردش زیاد بود و نتونستم کنترلش کنم مجبور شدم به بیمارستان برم

تو طول این زمان وقتی این خانوم(مامان:-|)فهمید که معده درد شدم شروع کرد به غر زدن و رو اعصاب رفتن

که آره تو از بس سالاد خوردی اینطور شدی(فقط یکبار تو طول این ماه  رمضون سالاد خوردم)حرفی نزدم و وقتی

دید سکوت کردم باز شروع کرد که آره ازبس سر این کامپیوتری و دولا میشی اینطوری شدی!!

هنگ کردمم.درهمین حین با نرگس(دوست صمیمیم)چت میکردم که وقتی براش گفتم بچم ترکید از خندهه

خخخخ.

دکتر که رفتم گفتم معده ام درد میکنه بهم یه شربت معده دست ساز داد و گفت بخورش و اگر 

از معده ات باشه تا 1مین دیگه خوب میشی من 20مین صبر کردم اما متاسفانه خوب نشدم و دکتر برام 

سونوگرافی کبد و کیسه صفرا نوشت و یک نسخه جدا برام انواع ققرص های رنگی رنگی معده نوشت 

و وقتی میخورم بدتر درد میگیره تا خوب بشم و اصلا نمیخورمش و بجاش مامان بهم یک جوشونده گیاهی میده 

که معده ام رو آروم میکنه و تاثیرش انی هست

برای پنج شنبه رفتم نوبت برای سونوگرافی بگیرم و مطب دکتر تو یک مجتمع هست و متاسفانه نبود 

به این دقت نکرده بودم و متخصصا فقط صبح ها هستن و من غروب رفته بودم با داداشم

شنبه صبح حتما میرم نوبت میگیرم ت ببینم چه مرگمه،،امیدوارم تا دوشنبه که امتحان نهاییم شروع میشه

خوب بشم.چون واقعا درد معدم خیلی بده و نمیشه درس خوند.چه مکافاتی واقعادقیقا دم امتحانات

من طور وحشتناکی آدم بسیار شکموییم و دست از غذاهای لذیذ نمیتونم بکشم

متاسفانه معدم جوری داغون شده که هیچی جز عسل و فرنی نمیتونم بخورم و همین چندمینه پیش دیدم واقعاا

از غذا نخوردن خسته شدم کتلت و دوتا لقمه الویه خوردم.داره دهنمو معده سرویس میکنه اما می ارزید به خوردنش

هی میگیره هی ول میکنه.این معده هم معلوم نیست باخودشش چندچنده:))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرواز را به خاطر بسپار خوش فکری فروشگاه اینترنتی مدیارسان باربری در گیشا آموزشگاه مراقبت زيبايي بوي باران برای زندگی گلچين مطالب اينترنتي کلیپ بروز بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ابوالفضل خواجه : آبيار Ashley